B&B Napoli Binario 1

Sprawdź dostępność

Neapol
wrz 21, 2026 - wrz 22, 2026
Znaleźć

B&B Napoli Binario 1 Review

7-pokojowy B&B Napoli Binario 1 leży 10 minut jazdy od lotniska Neapol International i oferuje fryzjera męskiego i przechowalnię bagażu. Kościół św. Grzegorza Oświeciciela jest w 1 km, a Muzeum Cappella Sansevero jest 25 min spacerem od hotelu.

Codziennie rano podawane jest urozmaicone włoskie śniadanie. W 5 min spacerem można dojść do restauracji Pizzeria da Mimi lub odwiedzić restaurację La Fortuna, znajdującą się w odległości 5-minutowego spaceru od obiektu.

Do centrum Neapolu można dotrzeć w ciągu 10 minut spacerem od tego hotelu, a takie miejsca kulturalne jak Museo di Capodimonte znajdują się w odległości 25-minutowego spaceru. Port Molo Beverello znajduje się tylko 25 min pieszo od obiektu.

W odległości 17-minutowego spaceru leży Obserwatorium astronomiczne w Capodimonte.

Goście się znajdą w zasięgu ręki od stacji metra Piazza Garibaldi.

Standardowe pokoje w B&B Napoli Binario 1 w Neapolu posiadają balkon, darmowe Wi-Fi i klimatyzację. W pokojach znajduje się minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty, a także darmowe Wi-Fi i telewizja satelitarna przygotowane dla rozrywki. Wraz z suszarką do włosów i bidetem, w prywatnych łazienkach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki. Z niektórych jednostek roztacza się widok na miasto.

Lokalizacja

Udogodnienia

Lokale gastronomiczne

  • Śniadanie w pokoju
  • Bar przekąskowy
  • Czajnik

Pokoje

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Minibar
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Telewizor LCD

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

Relaks

  • Piesza turystyka

Zajęcia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci

Główne cechy

  • free wifi
  • airport shuttle
  • family rooms
  • non-smoking rooms
  • facilities for disabled guests
  • room service
  • elevator
  • heating
  • tea/coffee maker in all rooms
  • good breakfast

Pokoje

image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
5 guests maximum, of which 4 adults maximum
Pokój czteroosobowy typu Classic Pokój Czteroosobowy
Size: 30 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 3 adults maximum
Pokój Trzyosobowy typu Basic Pokój Trzyosobowy
Size: 20 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
3 guests maximum, of which 2 adults maximum
Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
Size: 15 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
2 guests maximum, of which 1 adults maximum
Pokój jednoosobowy Pokój Jednoosobowy
Size: 10 m2
Zobacz pokoje

B&B Napoli Binario 1 FAQ

Czy B&B Napoli Binario 1 oferuje transfer na lotnisko?
Tak, obiekt zapewnia bezpłatny transfer na lotnisko dla Gości. Usługi transportu na lotnisko są również dostępne odpłatnie na życzenie.
Czy mogę zostawić bagaż w B&B Napoli Binario 1 po wymeldowaniu?
Przechowalnia bagażu jest dostępna w dostępnych na miejscu przechowalniach bezpłatnie do momentu opuszczenia miasta lub organizacji transportu.
Czy B&B Napoli Binario 1 przygotowuje śniadanie do pokoju?
Obiekt oferuje śniadanie do pokoju, w tym włoskie ciastka, a także kawę i herbatę dla Gości.
Czy w obiekcie B&B Napoli Binario 1 dostępne są punkty gastronomiczne?
W obiekcie znajduje się bar z przekąskami i kawiarnia. W pobliżu dostępne są dodatkowe opcje gastronomiczne, w tym restauracje serwujące dania halal.
Jakie udogodnienia znajdują się w pokojach w B&B Napoli Binario 1?
Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki z prysznicami, ręczniki, klimatyzację, telewizory z płaskim ekranem, czajniki elektryczne i lodówki.
Jakie opcje transportu są dostępne z B&B Napoli Binario 1?
Obiekt znajduje się 500 metrów od dworca kolejowego Napoli Centrale i w pobliżu przystanków metra, autobusów oraz Alibusu, co ułatwia dojazd na lotnisko i do miejsc turystycznych.
Czy B&B Napoli Binario 1 organizuje jakieś zajęcia?
Obiekt oferuje odpłatne zajęcia, takie jak piesze wycieczki, warsztaty kultury lokalnej i spacery z przewodnikiem.
Czy B&B Napoli Binario 1 jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Tak, obiekt jest wyposażony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym dostępne wejścia i pokoje.
Czy personel B&B Napoli Binario 1 jest dostępny do pomocy?
Personel służy pomocą w zakresie usług punktu informacji turystycznej, obsługi pokoju i ochrony. Personel obiektu jest dostępny przez cały czas w częściach wspólnych.
Czy w B&B Napoli Binario 1 dostępne są udogodnienia dla rodzin?
Dostępne są pokoje rodzinne, a pokoje wyposażone są w łóżeczka dla niemowląt, zapewniając bezpieczeństwo i komfort dzieciom.

Dane kontaktowe

🔗 Website

390815635536

📍 Piazza Garibaldi 60 5 Scala B

Zasady

  • Zameldowanie: od 12:00 do 20:00
  • Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00